خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

تیرانداز به محیط بان و شکارچی خاطی

  به گزارش دریافتی روز جمعه ایرنا به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی هستان فارس، سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی افزود: بعداز ظهر امروز (جمعه) در تماسی که با مرکز انتظامی بخش زرقان شیراز گرفته شد، اعلام شد دو شکارچی غیرمجاز در کوه‌های منطقه بمو و بیضا با تفنگ ساچمه‌ای یک محیط بان را مورد اصابت گلوله قرار دادند.
  وی گفت: به دلیل سخت گذر بودن منطقه با اعزام یک بالگرد متعلق به نیروی انتظامی، محیط بان مصدوم به مرکز درمانی شهید رجایی شیراز منتقل شد.

  گودرزی ادامه داد: دو شکارچی متخلفی که عامل تیراندازی به این محیط بان بودند نیز دستگیر و از آنان دو قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کشف شد.

  این مقام انتظامی افزود: این شکارچیان متخلف برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
  فرمانده انتظامی هستان فارس اظهار کرد: برای نخستین بار با همکاری نیروی انتظامی و اورژانس فارس این عملیات انجام شد چرا که پیش از اعزام بالگرد ماموران اورژانس با 40 دقیقه پیاده‌روی به محل حادثه رفته و عملیات احیای محیط بان را انجام دادند.

  گودرزی، همکاری نیروی انتظامی را در تمام ماموریت های از فروشگاه فایلهای مدیریتی" href="http://www.myindustry.ir/doc/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AA/" target="_blank">Powerpoint با پرسنل محیط زیست لازم و ضروری دانست و آمادگی این فرماندهی را در ارتباط با حفظ مسائل زیست محیطی اعلام کرد.

  بوستان ملی بمو که نامش از کوه بمو برگرفته شده و از بوستان‌های ملی ایران محسوب می شود با 48 هزار هکتار وسعت در 10کیلومتری شمال شهر شیراز قرار دارد.

  این بوستان که در بخش زرقان - تخت جمشید واقع شده ‌هست از 40 سال پیش تا کنون مورد حفاظت قرار گرفته هست.


  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : انتظامی ,محیط ,نیروی ,شیراز ,نیروی انتظامی ,همکاری نیروی ,انتظامی هستان ,همکاری نیروی انتظامی ,
  تیرانداز به محیط بان و شکارچی خاطی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر